Slovenská požičovňa - pôžička 600 - 10.000 €

Prečo nás využiť?

* O pôžičku požiadate pohodlne z domu.

* Tlačivá k pôžičke Vám obratom pošleme domov na podpis.

* Peniaze Vám budú zaslané do 24 hodín od schválenia pôžičky

Slovenská požičovňa - pôžičky

Pôžičky Slovenskej požičovne sú určené žiadateľom vo veku od 21 do 68 rokov, ktorí sú zamestnaní, fyzické osoby – podnikatelia s kladným daňovým priznaním alebo starobní / výsluhoví dôchodcovia. Požiadať môžete o tieto pôžičky Slovenskej požičovne:

Najľahšia pôžička Slovenskej požičovne je pôžička od 600 do 4 000 € s dobou splatnosti od 12 do 60 mesiacov. Podmienkou pre poskytnutie pôžičky Slovenskej požičovne je vek od 21 rokov, príjem zo zamestnania, podnikania (kladné daňové priznanie) alebo starobného / výsluhového dôchodku. Pôžičku možno využiť na čokoľvek. Účel využitia pôžičky nie je potrebné dokladovať.

Manželská pôžička Slovenskej požičovne je pôžička do 10 000 € s dobou splatnosti od 24 do 72 mesiacov. Podmienkou pre poskytnutie Manželskej pôžičky Slovenskej požičovne je vek žiadateľa od 21 rokov, príjem zo zamestnania, podnikania (kladné daňové priznanie) alebo starobného / výsluhového dôchodku. Žiadatelia o pôžičku musia byť manželia. Manželskú pôžičku možno využiť na čokoľvek. Účel využitia Manželskej pôžičky netreba dokladovať.

HYPOMÍNUS pôžička je účelová pôžička na rekonštrukciu, prestavbu alebo opravu domu alebo bytu. Pôžička je poskytovaná od 5 000 do 20 000 € , bez založenia nehnuteľnosti, bez dokladovania bločkov a faktúr a s možnosťou rekonštruovať nehnuteľnosť aj vo vlastníctve inej osoby. Jednou z podmienok pre poskytnutie pôžičky je určiť nehnuteľnosť, ktorá bude z požičaných peňazí opravená alebo rekonštruovaná (nehnuteľnosť sa nezakladá).